Hakkımızda


Aseka Havalandırma Tesisat İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.

ASEKA®1250 m2 lik fabrikasında Kanal üretimi, Flanş profil üretimi, Köşe üretimi ve klips üretimi yapmaktadır.

ASEKA; Klima SantralleriHavalandırma SistemleriHavalandırma KanalıEndüstriyel Havalandırma,Menfez, Endüstriyel Aspiratör, Flanşlı Hava Kanalıhavalandırma kanalı ekipmanlarıHücreli Aspiratörlerkonu başlıklarında Proje, taahhüt ve imalat konularında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ayrıca Laboratuvar Sistem çözümleri, Mekanik Taahhüt Tesisat, danışmanlık ve Projelendirme, ısıtma soğutma sistemleri konularında ürün imalat ve hizmet sunmaktayız...

Aseka Havalandırma, Endüstride, sanayi tesislerinde ve özel yaşam alanlarında ısıtma soğutma ve havalandırma konularında koşulsuz müşteri memmuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Konusunda uzman Teknik personeli ve mühendisleri, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli geliştirilen alt yapısı, imalata yönelik olarak havalandırma ve klima ekipmanları konusunda üretim yapan tesisleri ile ASEKA Havalandırma rakiplerinden farklı ve müşteri odaklı çalışan çözüm ortağınızdır.

Endüstriyel havalandırma, soğutma ısıtma vb konuların anahtar teslim proje ve taahüt işlerini yürüten firmamız, havalandırma ekipmanları ( Dikdörtgen ve yuvarlak hava kanalı, somun, klips, conta, köşebent, rot, damper vb.) üretimi ile hem kendi müşterilerine hizmet vermektedir hemde piyasaya ekipman üretmektedir. Üretilen Ürünler Türkiye ve Dünya Standartlarına sahip olup kalitesi üst seviye ürünlerdir.

Hizmet verdiğimiz konular;
Anahtar Teslim Endüstriyel Havalandırmaısıtma , soğutma ve klima sistemleridir. Projelendirme, Taaahüt, Uygulama ve Havalandırma konularında ekipman üretimi hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.