İmalatlarımız

klima havalandırma sistemleri, laboratuar mekaniği, vrf klima sistemleri, çeker ocak sistemleri, ticari klima sistemi, gaz tesisat sistemleri, klima santrali sistemleri, lokal emiş sistemleri, çatı tipi klima ( rooftop ) sistemleri, hepa filtreli sistemler, endüstriyel havalandırma sistemleri, hijyenik havalandırma sistemleri, nem alma sistemleri,	laminarflow cihazları, otopark havalandırma sistemleri, tesisat sistemleri, ısıtma sistemleri, kaskad sistemler, arıtma tesisatı sistemleri, kızgın sulu-yağlı sistemler, çevre drenaj sistemleri, buhar tesisatları, radyant ısıtma sistemleri, yangın tesisatı sistemleri, bina içi yangın tesisat sitemleri, kalorifer sistemi ve tesisatı, çevre sulama sistemi ve tesisatı, yangın sistemi ve tesisatı, havuz sistemi ve tesisatı, merkezi ısıtma sistemi ve tesisatı, kızgın buhar sistemi ve tesisatı, fancoil sistemi ve tesisatı, proses buhar sistemi ve tesisatı, mutfak-çamaşırhane sistemi ve tesisatı, baca sistemleri, merkezi ısıtma ve soğutma tesisatı, endüstriyel havalandırma sistemleri, toz toplama sistemleri,  ısıtma sistemi ve tesisatı, sıhhı tesisat sistemi, pissu tesisat sistemi, soğutma sistemi ve tesisatı

HAVA KANALI;

Galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Üretimlerimiz kanal ve fittings malzemeleri, bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir. Düz kanal imalatımız 120, 130,150-2500 mm aralığında otomatik makinalarda yapılmaktadır. Günlük üretim kapasitemiz 400 m2 dir. Kanallar, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kenet makinası ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları, otomatik panç makinasında yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanır. Bu şekilde güvenli ve ekonomik havalandırma sistemleri kurulumunu sağlarız.

FLANŞ KANAL PROFİLLERİ;

Galvanizli Sac, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum olmak üzere üç ayrı malzemeden üretilen flanşlar Seri I, Seri II , Seri III olarak üç ayrı tiptedir. 0,70 mm - 0,80 mm - 1,00 mm malzeme kalınlığında üretilen flanşlarımızda galvaniz oranı yaklaşık 200 mikrondur.

HAVALANDIRMA EKİPMANLARI;

Alüminyum malzemeden imal edilen çeşitli ölçülerde ve tiplerde; Menfez, panjur, hava ve yangın damperi, cav, vav ve zengin ürün çeşitleri ile kaliteli ve ekonomik ürün imalatı yapılmaktadır.